Predplatné Slovenský RYBÁRONLINE verzia (elektronická) - ZADARMO len pre predplatiteľ tlačenej verzie

Takéto predplatné môžete získať, len ak ste je odoberateľom tlačenej verzie magazínu Slovenský RYBÁR a ešte nemáte prístup k elektronickej verzii. Objednávka prejde kontrolou.
Ukážka ONLINE verzie.

Čo získate pri tomto predplatnom:
  • ONLINE magazín - prístup k elektronickému časopisu (vizuálne totožné s tlačenou verziou)
  • ONLINE magazín pre tablety a mobily (optimalizované zobrazovanie pre zariadenia Android a iOS)
  • prístup k videám z článkov
Cena s DPH: 0 €

Objednať magazín "ONLINE verzia zadarmo pre predplatiteľ tlačenej verzie"

AKO NA TO?
Aby ste si mohli predplatiť túto verziu, musíte byť registrovaný na portáli slovenskyrybar.sk (musíte mať svoje konto).
Ak ešte nie ste registrovaný, môžete tak urobiť na stránke www.slovenskyrybar.sk/registacia a následne budete automaticky vrátený späť na túto stránku.
Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke www.slovenskyrybar.sk.


Prihlásiť sa účtom z online.slovenskyrybar.sk: Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke online.slovenskyrybar.sk.
(účet na online.slovenskyrybar.sk ste si mohli vytvoriť do 21. apríla 2015, od tohto dátumu už nemôžete vytvárať nový účet, ale používať pôvodný môžete)


POZOR!
Momentálne nie ste prihlásený!
Pre objednanie ONLINE (elektronickej) verzie predplatného musíte byť prihlásený (hore).

Ideálne je použiť účet portálu www.slovenskyrybar.sk, alebo aj účet ONLINE zo stránky (online.slovenskyrybar.sk), ktorý ste si mohli vytvoriť do 21. apríla 2015 (od tohto dátumu si môžete vytvoriť len účet zo stránky www.slovenskyrybar.sk, ale pôvodný ONLINE účet môžete používať).

O magazíne Slovenský RYBÁR

Časopis Slovenský RYBÁR je najväčší rybársky časopis na Slovensku so dvadsaťročnou tradíciou. Je určený pre rybárov rôznych vekových kategórií a rôzne spôsoby lovu. V časopise predstavujeme najnovšie techniky lovu rýb, produktové novinky, či osobnosti zo sveta rybolovu. Nájdete v ňom informácie o domácich vodách i vysnívaných revíroch v rôznych kútoch sveta. V obľúbených súťažiach máte šancu získať zaujímavé rybárske ceny. Časopis Slovenský RYBÁR tvorí tím ľudí nadšených pre rybolov, pre ktorých je práca súčasne ich koníčkom. Spolupráca s renomovanými domácimi a zahraničnými firmami, dopisovateľmi, pretekármi a odborníkmi je garanciou vysokej kvality, odbornosti a objektívnosti časopisu Slovenský RYBÁR. Vážime si množstvo verných čitateľov, ktorí ho považujú za svojho radcu, sprievodcu ako aj príjemného spoločníka pri rozvíjaní svojho koníčka. Vychádza v printovej a elektronickej (online, web) verzii.

Kontaktné a ostatné údaje pre predplatiteľov

Telefón: 0917 685 851
E-mail: predplatne@slovenskyrybar.sk
Adresa: Slovenský RYBÁR s.r.o, Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

Ako môžem zaplatiť?

Chcem zaplatiť priamo za TLAČENÚ verziu (nechcem nič vypĺňať)

Veľká predplatiteľská súťaž

S predplatným Slovenského RYBÁRA môžete opäť vyhrať exkluzívne a hodnotné ceny ceny.

Do žrebovania budú zaradení všetci predplatitelia, ktorí majú zaplatené ročné predplatné tlačenej alebo komplet verzie magazínu Slovenský RYBÁR do 31. 12. 2019.
Žrebovanie sa uskutoční 10. 01. 2020 v redakcii Slovenského RYBÁRA a mená výhercov uverejníme vo februárovom vydaní časopisu Slovenský RYBÁR a na internetovej stránke www.slovenskyrybar.sk. Zistiť viac informácií o SÚŤAŽI.

Výhody na OKfish.sk

OKfish.sk s magazínom Slovenský RYBÁR vám prináša možnosť nakupovať v zľavách až do 11 %!
Stačí si predplatiť (mať zaplatenú) TLAČENÚ verziu (prípadne verziu KOMPLET) Slovenského RYBÁRA na jeden rok a automaticky získavate zľavu až do výšky 11 % na nákup rybárskych potrieb.

Viac informácií na OKfish.sk.

Darčeková poukážka

Ak sa chystáte darovať predplatné, vytlačte oslávencovi aj darčekovú poukážku. Stiahnuť/otvoriť poukážku v kvalite pre tlač.


Darčeková poukážka Slovenský RYBÁR