Predplatné Slovenský RYBÁRTlačená verzia Slovenský RYBÁR + online verzia magazínu Tlačená verzia Slovenský RYBÁR + online verzia magazínu
TLAČENÁ verzia

Tlačená verzia (príde Vám do schránky) magazínu Slovenský RYBÁR.
Predplatné na 12 mesiacov.

SÚŤAŽ
Pri objednávke tejto verzie ste automaticky zaradený do súťaže hodnotné ceny.
Viac informácií o súťaži.

Čo získate pri tomto predplatnom:
  • tlačenú verziu magazínu do schránky
  • 5 - 11% zľava na nákup rybárskych potrieb v e-shope www.OKfish.sk
  • ONLINE magazín - prístup k elektronickému časopisu - vizuálne totožné s tlačenou verziou (ukážka ONLINE verzie).
  • ONLINE magazín pre tablety a mobily (optimalizované zobrazovanie pre zariadenia Android a iOS)
  • prístup k videám z článkov
Cena s DPH: 29,90 €    
Cena bez DPH: 24,92 €
Cena platná od 01. 03. 2017.

Objednať magazín "tlačená verzia"

Objednať (prihlásiť sa) pod účtom:
Prihlásiť sa účtom z online.slovenskyrybar.sk: Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke online.slovenskyrybar.sk.
(účet na online.slovenskyrybar.sk ste si mohli vytvoriť do 21. apríla 2015, od tohto dátumu už nemôžete vytvárať nový účet, ale používať pôvodný môžete)


UPOZORNENIE!
Momentálne objednávate magazín bez použitia účtu na www.slovenskyrybar.sk, čo ale môžete. Viac informácií, o tom prečo odporúčame objednávať pod účtom z www.slovenskyrybar.sk, získate kliknutím TU.

E-mail je povinný pre automatické získanie ONLINE verzie zadarmo.


Pri objednávke "ako darček" neprídu platobné a prihlasovacie údaje na hore uvedený (hlavný/prihlasovací e-mail, ak je zadaný), ale na nasledujúci e-mail:

Objednávkou súhlasíte s obchodnými podmienkami a s ochranou osobných údajov.

O magazíne Slovenský RYBÁR

Časopis Slovenský RYBÁR je najväčší rybársky časopis na Slovensku so dvadsaťročnou tradíciou. Je určený pre rybárov rôznych vekových kategórií a rôzne spôsoby lovu. V časopise predstavujeme najnovšie techniky lovu rýb, produktové novinky, či osobnosti zo sveta rybolovu. Nájdete v ňom informácie o domácich vodách i vysnívaných revíroch v rôznych kútoch sveta. V obľúbených súťažiach máte šancu získať zaujímavé rybárske ceny. Časopis Slovenský RYBÁR tvorí tím ľudí nadšených pre rybolov, pre ktorých je práca súčasne ich koníčkom. Spolupráca s renomovanými domácimi a zahraničnými firmami, dopisovateľmi, pretekármi a odborníkmi je garanciou vysokej kvality, odbornosti a objektívnosti časopisu Slovenský RYBÁR. Vážime si množstvo verných čitateľov, ktorí ho považujú za svojho radcu, sprievodcu ako aj príjemného spoločníka pri rozvíjaní svojho koníčka. Vychádza v printovej a elektronickej (online, web) verzii.

Kontaktné a ostatné údaje pre predplatiteľov

Telefón: 0917 685 851
E-mail: predplatne@slovenskyrybar.sk
Adresa: Slovenský RYBÁR s.r.o, Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

Ako môžem zaplatiť?

Chcem zaplatiť priamo za TLAČENÚ verziu (nechcem nič vypĺňať)

Veľká predplatiteľská súťaž

S predplatným Slovenského RYBÁRA môžete opäť vyhrať exkluzívne a hodnotné ceny ceny.

Do žrebovania budú zaradení všetci predplatitelia, ktorí majú zaplatené ročné predplatné tlačenej alebo komplet verzie magazínu Slovenský RYBÁR do 31. 12. 2019.
Žrebovanie sa uskutoční 10. 01. 2020 v redakcii Slovenského RYBÁRA a mená výhercov uverejníme vo februárovom vydaní časopisu Slovenský RYBÁR a na internetovej stránke www.slovenskyrybar.sk. Zistiť viac informácií o SÚŤAŽI.

Výhody na OKfish.sk

OKfish.sk s magazínom Slovenský RYBÁR vám prináša možnosť nakupovať v zľavách až do 11 %!
Stačí si predplatiť (mať zaplatenú) TLAČENÚ verziu (prípadne verziu KOMPLET) Slovenského RYBÁRA na jeden rok a automaticky získavate zľavu až do výšky 11 % na nákup rybárskych potrieb.

Viac informácií na OKfish.sk.

Darčeková poukážka

Ak sa chystáte darovať predplatné, vytlačte oslávencovi aj darčekovú poukážku. Stiahnuť/otvoriť poukážku v kvalite pre tlač v PDF.


Darčeková poukážka Slovenský RYBÁR