Predplatné Slovenský RYBÁRWEB verzia Slovenský RYBÁR, optimalizovaná pre pc, tablet, mobil WEB verzia Slovenský RYBÁR, optimalizovaná pre pc, tablet, mobil
WEB verzia

WEB verzia www.slovenskyrybar.sk.
Predplatné na 12 mesiacov.
Ukážka WEB verzie.

DÔLEŽITÉ! EXISTUJE MOŽNOSŤ KREDITOV.
V prípade, že nemáte záujem o ročné predplatné WEB verzia, môžete si dopiť KREDITY a tie zamieňať za čítanie článkov z časopisu na webe. Kredity sa dobíjajú priamo na stránke www.slovenskyrybar.sk, konkrétny link: www.slovenskyrybar.sk/moj-profil/kredit.

Čo získate predplatným + výhody:
  • WEB verziu magazínu, ukážka WEB verzie
  • archív článkov WEB verzie, prístup ku všetkým článkom uverejnených v magazíne Slovenský RYBÁR vo web formáte (ukážka WEB verzie) - články sú plne optimalizované pre tablety a mobily (najlepšia alternatíva pre tieto zariadenia)
Cena s DPH: 29,90 €

Objednať magazín "web predplatné"

AKO NA TO? Pre aktiváciu predplatného je potrebné sa prihlásiť, ak už máte svoj účet na www.slovenskyrybar.sk.
Ak ešte nemáte svoj účet, vyplňte formulár (registrujte sa) na www.slovenskyrybar.sk/registracia.
Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke www.slovenskyrybar.sk.


Prihlásiť sa účtom z online.slovenskyrybar.sk: Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke online.slovenskyrybar.sk.
(účet na online.slovenskyrybar.sk ste si mohli vytvoriť do 21. apríla 2015, od tohto dátumu už nemôžete vytvárať nový účet, ale používať pôvodný môžete)


POZOR!
Momentálne nie ste prihlásený!
Pre objednanie WEB verzie predplatného musíte byť prihlásený (hore) - musíte mať registráciu na www.slovenskyrybar.sk.

O magazíne Slovenský RYBÁR

Časopis Slovenský RYBÁR je najväčší rybársky časopis na Slovensku so dvadsaťročnou tradíciou. Je určený pre rybárov rôznych vekových kategórií a rôzne spôsoby lovu. V časopise predstavujeme najnovšie techniky lovu rýb, produktové novinky, či osobnosti zo sveta rybolovu. Nájdete v ňom informácie o domácich vodách i vysnívaných revíroch v rôznych kútoch sveta. V obľúbených súťažiach máte šancu získať zaujímavé rybárske ceny. Časopis Slovenský RYBÁR tvorí tím ľudí nadšených pre rybolov, pre ktorých je práca súčasne ich koníčkom. Spolupráca s renomovanými domácimi a zahraničnými firmami, dopisovateľmi, pretekármi a odborníkmi je garanciou vysokej kvality, odbornosti a objektívnosti časopisu Slovenský RYBÁR. Vážime si množstvo verných čitateľov, ktorí ho považujú za svojho radcu, sprievodcu ako aj príjemného spoločníka pri rozvíjaní svojho koníčka. Vychádza v printovej a elektronickej (online, web) verzii.

Kontaktné a ostatné údaje pre predplatiteľov

Telefón: 0917 685 851
E-mail: predplatne@slovenskyrybar.sk
Adresa: Slovenský RYBÁR s.r.o, Andreja Hlinku 1039, 050 01 Revúca

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

Ako môžem zaplatiť?

Chcem zaplatiť priamo za TLAČENÚ verziu (nechcem nič vypĺňať)

Veľká predplatiteľská súťaž

S predplatným Slovenského RYBÁRA môžete opäť vyhrať exkluzívne a hodnotné ceny.

Do žrebovania budú zaradení všetci predplatitelia, ktorí majú zaplatené ročné predplatné (tlačenú alebo web verziu) časopisu Slovenský RYBÁR do 31.12.2023.
Žrebovanie sa uskutoční 14. februára 2023 v redakcii časopisu. Mená výhercov budú zverejnené v marcovom vydaní Slovenského RYBÁRA a na www.slovenskyrybar.sk. Zistiť viac informácií o SÚŤAŽI Zistiť viac informácií o SÚŤAŽI v PDF

Výhody na OKfish.sk

OKfish.sk s magazínom Slovenský RYBÁR vám prináša možnosť nakupovať v zľavách až do 11 %!
Stačí si predplatiť (mať zaplatenú) TLAČENÚ verziu (prípadne verziu KOMPLET) Slovenského RYBÁRA na jeden rok a automaticky získavate zľavu až do výšky 11 % na nákup rybárskych potrieb.

Viac informácií na OKfish.sk.

Darčeková poukážka

Ak sa chystáte darovať predplatné, vytlačte oslávencovi aj darčekovú poukážku. Stiahnuť/otvoriť poukážku v kvalite pre tlač v PDF.


Darčeková poukážka Slovenský RYBÁR