Predplatné Slovenský RYBÁR


Vážení predplatitelia,

dovoľujeme si Vás informovať, že spoločnosť MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o. uzavrela v týchto dňoch zmluvu o odkúpení ochrannej známky a vydavateľských práv od spoločnosti Slovenský RYBÁR, s.r.o.

Naďalej bude vychádzať časopis Slovenský RYBÁR ako mesačník, s výnimkou čísla 1-2, ktoré vyjde ako dvojmesačník (rozšírené číslo). Kolektív redaktorov vrátane šéfredaktora a manažér tohto časopisu prechádzajú k spoločnosti Magnet Press Slovakia, ktorej prostredníctvom budú riešené všetky obchodné záležitosti súvisiace s vydávaním, distribúciou a inzerciou časopisu.


WEB verzia Slovenský RYBÁR, optimalizovaná pre pc, tablet, mobil WEB verzia Slovenský RYBÁR, optimalizovaná pre pc, tablet, mobil
WEB verzia

WEB verzia www.slovenskyrybar.sk.
Predplatné na 12 mesiacov.
Ukážka WEB verzie.

DÔLEŽITÉ! EXISTUJE MOŽNOSŤ KREDITOV.
V prípade, že nemáte záujem o ročné predplatné WEB verzia, môžete si dopiť KREDITY a tie zamieňať za čítanie článkov z časopisu na webe. Kredity sa dobíjajú priamo na stránke www.slovenskyrybar.sk, konkrétny link: www.slovenskyrybar.sk/moj-profil/kredit.

Čo získate predplatným + výhody:
  • WEB verziu magazínu, ukážka WEB verzie
  • archív článkov WEB verzie, prístup ku všetkým článkom uverejnených v magazíne Slovenský RYBÁR vo web formáte (ukážka WEB verzie) - články sú plne optimalizované pre tablety a mobily (najlepšia alternatíva pre tieto zariadenia)
Cena s DPH: 29,90 €

Objednať magazín "web predplatné"

AKO NA TO? Pre aktiváciu predplatného je potrebné sa prihlásiť, ak už máte svoj účet na www.slovenskyrybar.sk.
Ak ešte nemáte svoj účet, vyplňte formulár (registrujte sa) na www.slovenskyrybar.sk/registracia.
Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke www.slovenskyrybar.sk.


Prihlásiť sa účtom z online.slovenskyrybar.sk: Použite užívateľské meno alebo e-mail a heslo, ktoré používate k prihláseniu sa na stránke online.slovenskyrybar.sk.
(účet na online.slovenskyrybar.sk ste si mohli vytvoriť do 21. apríla 2015, od tohto dátumu už nemôžete vytvárať nový účet, ale používať pôvodný môžete)


POZOR!
Momentálne nie ste prihlásený!
Pre objednanie WEB verzie predplatného musíte byť prihlásený (hore) - musíte mať registráciu na www.slovenskyrybar.sk.

O magazíne Slovenský RYBÁR

Časopis Slovenský RYBÁR je najväčší rybársky časopis na Slovensku so dvadsaťročnou tradíciou. Je určený pre rybárov rôznych vekových kategórií a rôzne spôsoby lovu. V časopise predstavujeme najnovšie techniky lovu rýb, produktové novinky, či osobnosti zo sveta rybolovu. Nájdete v ňom informácie o domácich vodách i vysnívaných revíroch v rôznych kútoch sveta. V obľúbených súťažiach máte šancu získať zaujímavé rybárske ceny. Časopis Slovenský RYBÁR tvorí tím ľudí nadšených pre rybolov, pre ktorých je práca súčasne ich koníčkom. Spolupráca s renomovanými domácimi a zahraničnými firmami, dopisovateľmi, pretekármi a odborníkmi je garanciou vysokej kvality, odbornosti a objektívnosti časopisu Slovenský RYBÁR. Vážime si množstvo verných čitateľov, ktorí ho považujú za svojho radcu, sprievodcu ako aj príjemného spoločníka pri rozvíjaní svojho koníčka. Vychádza v printovej a elektronickej (online, web) verzii.

Kontaktné a ostatné údaje pre predplatiteľov

Telefón: 0917 685 851
E-mail: predplatne@slovenskyrybar.sk
Adresa: MAGNET PRESS, SLOVAKIA, P.O.BOX 169, 830 00 Bratislava

Obchodné podmienky
Ochrana osobných údajov

Ako môžem zaplatiť?

Chcem zaplatiť priamo za TLAČENÚ verziu (nechcem nič vypĺňať)

Predplatiteľské súťaže

Každý rok prinášame pre našich predplatiteľov súťaž o hodnotné ceny.

Výhercovia roku 2022 Výhercovia roku 2021 Výhercovia roku 2020 Výhercovia roku 2019 Výhercovia roku 2018

Darčeková poukážka

Ak sa chystáte darovať predplatné, vytlačte oslávencovi aj darčekovú poukážku. Stiahnuť/otvoriť poukážku v kvalite pre tlač v PDF.


Darčeková poukážka Slovenský RYBÁR